Beden Dili’nde temel bilgilerden biri, Beden Dili işaretlerini bir küme olarak değerlendirmektir. Beyler! Flört esnasında, ilgilendiğiniz kadının sergilediği yalnızca bir flört işareti üzerinden onun size ilgi duyup duymadığının kararını vermeniz doğru değildir. İlgilendiğiniz kadının gönderdiği bir işareti, ilgi işareti olarak değerlendirmeniz, ona erken yaklaşmanıza sebebiyet verebileceği gibi, bazen de ilgilendiğiniz kadının bir işaretini ilgisizlik işareti olarak değerlendirmeniz, ona hiç yaklaşamamanıza sebebiyet verir. Yani bir işarete dayalı olarak verilen kararlar erkeklerin kadınların yanına erken yaklaşmalarına veya hiç yaklaşamamalarına sebep olabilir.

Erkekler, kadınların flörtü başlatıcı ilk hamleyi yapmaları sebebiyle ilgilendikleri kadınların gönderecekleri Flört Beden Dili işaretlerini okumak konusunda ustalaşmak zorundadırlar. Ustalaşmak zorundadırlar, çünkü erkekler kadınlar tarafından geri çevrilmekten hoşlanmazlar.

Dört Kuralı

Flört Beden Dili kümesi, bir kişinin karşı cins ile ilgilendiğine dair gönderdiği işaretlerden oluşur. Bir erkek iletişim halinde olduğu kadında birden fazla ilgi ve ilgisizlik işareti yakalıyorsa, bütün işaretleri ilgi işaretine döndürebilmek için çaba sarf etmeği seçebilir. Ancak bir kadın iletişim halinde olduğu bir erkeğe dört farklı şekilde ilgi işareti gönderiyorsa, bu durumda erkek, kadının kendisiyle daha ileri düzeyde bir ilişkiye “evet” diyebileceği anlamını çıkarabilir. Bu konu “Etkili Flört Rehberi” adını taşıyan e-kitapta Dört Kuralı başlığı altında işlenmiştir.

Flört Beden Dili İşaretleri Kümesi’ne Örnekler

Kadınların uzaktan bakışlarıyla bir erkekle temas edişleri ve sonra bu teması birkaç defa daha kurarak ilgilerini göstermeleri

Kadınların “Sana güzel gözükmek için üstümü başımı düzeltiyorum” manasına gelecek şekilde saçlarını veya gözlüğünü düzeltilişini ve elbisesini çekiştirilişi

Kadınların cinselliği harekete geçirici vücutlarının çeşitli bölgelerini okşaması veya dudaklarını ıslatıp öne doğru uzatışları

Kadınların göğüs, boyun, bilek veya bacaklarını sergilemeleri gibi işaretler “Flört Beden Dili” kümesini oluşturan işaretlerden bazılarıdır.

Etkili Flört Rehberi e-kitabı

Etkili Flört Rehberi e-kitabında Flört Beden Dili kümesine ait daha pek çok örnek resimlerle birlikte verilmektedir.

Son olarak, ilgilendiğiniz kadın sizin yanınızdayken, onu rahatlatıp rahatlatamadığınızı, onun beden dilini ve ses tonunu okuyuşunuz ile sağlanacaktır. Böylece siz, ona gönderdiğiniz Açık Beden Dili işaretlerini onun okuyup okumadığını bileceksiniz. Onun gevşemiş ve rahatlamış bir halde oluşu veya olmayışı bağlamında… Eğer böyle değilse ve siz onun beden dili işaretlerini doğru okumamış iseniz, bütün bir buluşma günü her ikiniz için de sıkıcı bir deneyim olacaktır. Onun beden dili işaretlerini doğru okuyarak, buluştuğunuz günü her ikiniz için de neşeli bir güne çevireceksiniz.

Yukarıdaki bağlamda size tavsiye ettiğimiz doğru Flört Beden Dili İşaretleri şunlardır:

Flört Ederken Kullanabileceğiniz Beden Dili İşaretleri

Benzer Konular:

  • Flört Nedir?
  • Kadınların Beden Dili Şifreleri
  • Hoşlanan Kadının Beden Dili